2017-02-27- Váha 83,6 Kg

– 47,3 Kg tuku od prvního vážení u Simony před dvěma lety a o 71 kil lehčí od své maximální formy.

V únoru jsem se konečně oklepal ze zdravotních komplikací (rýmička, chřipka, angína, bronchitida a ideálně všechno najednou).  🙂 Naběhl jsem do fitka, taky moc nedbal na dietu a co byste řekli? Ano. Po tom, co jsem si „dopřával“ chlapské šestinedělí a váha klesla na historické minimum, šla zase o něco nahoru. No. O něco. Skoro o tři kila.

Co je ale fajn je skutečnost, že není kilo jako kilo. 🙂 Takže podstatná část z tohoto byla svalová hmota, co šla během nemoci dolů, nějaká voda a přes půl kila tuků. Není to sice vývoj, který bych si před plánovanou plastikou břicha představoval, ale něco takového jsem čekal.

Už se mi to krátí a já mám zhruba měsíc, abych ořezal tuky co to půjde, takže následující týdny se budu snažit být co nejpoctivější v dietě a pokusím se tuky ořezat opravdu na max. Teda na minimum. A než se vydám pod nůž, tak si udělám nějakou tu fotku bez trička na památku, abych to měl s čím srovnat. A třeba vám i ukážu, jak to vypadá před bojem a jak to bude vypadat po něm. To ale ještě uvidím. Držte mi pěsti a já se budu snažit, aby příští vážení začínalo sedmičkou. 🙂

Pro srovnání přidávám i to minulé „nemocenské“ vážení.

Stačí chtít, a dokážeme všechno na světě.


 

Komentáře

Komentáře

Únor 27th, 2017 by
Inline
Inline