2017-08-31 – Váha 88,8 Kg

– 44,8 Kg tuku od prvního vážení u Simony před čtyřmi lety a o 66 kil lehčí od své maximální formy.

Uplynul měsíc od posledního vážení a váha šla od té doby opět nahoru. Rovnou o kilo a půl. Ale …

Ale dovolte mi trochu srovnání a to hned od začátku tohoto roku. To jsem se totiž několik měsíců připravoval na zásadní krok. Tedy na dubnovou plastiku břicha. Loni v listopadu a prosinci jsem se vlnil na sacharidových vlnách, nasadil docela dost kardia a v lednu jsem byl na své vůbec nejnižší váze. 80,8 kila. Nádherné číslo. Z toho bylo 37,7 kilo svalů a 13,6 kilo tuků.

Pak jsem trochu obměnil jídelníček (najel na tzv. „udržovací“) a jak už to u sacharidových vln bývá, váha šla během následujících dvou měsíců lehce nahoru. O nějaká dvě kila, z nichž jedno bylo svalů a necelého půl kila tuků. Taky skvělé.

5. duben, plastika břicha, pryč šlo odhadem 1,5-2 kila kůže s trochou tuků. Tři týdny bez pohybu a po válení se v posteli šly lehce svaly dolů a tuky byly na zatím nejnižším čísle. 13,5 kila. Taky skvělé.

Dnes 31.08.2017 a máme zhruba 4 měsíce od mé plastiky. Ty poslední dva prázdninové jsem stravu vůbec nehlídal (řekněme fitness hantýrkou, že jsem jel objem :-D), skrze stěhování se do svého a zařizování bytu nebylo ani moc času na vyjížďky na kole, natož na motorce, ale v posilovně jsem se snažil aspoň 2x do týdne cvičit tak, aby šly svaly nahoru. Po přestěhování se, jsem začal chodit nově do Dfitnessgym, a to hlavně proto, že tohle fitko mám 4 minuty pěšky od bytu a je to logičtější, než dojíždět na prajzskou na koupaliště. No a světe div se, svaly nahoru opravdu trochu šly. Ale jak to tak už bývá, s nimi ruku v ruce i tuky. Sečteno podtrženo, rozdíl posledního půl roku s dvouměsíční pauzou po operaci v číslech dělá 8 kilo nahoře, z toho 3,2 kg svalů a 3,1 kg tuků. Ne že by se mi váha atakující hranici 90 kil nelíbila (před několika lety bych se na tohle číslo díval jako na něco o čem morbidně obézní lidé jen sní), ale teď mám své standardy posazené trochu jinak. 🙂

Takže toto pondělí jsem zase naskočil na sacharidovou vlnu, na které mám v plánu se vlnit alespoň 6 následujících týdnů a svou váhu snížit někam k 85 kilům a ideálně ještě níž. A snížit hlavně na tucích. Tak uvidíme za měsíc.

váha/svaly/tuky (v kilech)
80,8/37,7/13,6 – začátek roku
82,9/38,7/14,0 – týden před plastikou
81,9/38,4/13,5 – 3 týdny po plastice
88,8/40,9/16,7 – 4 měsíce po plastice

 Stačí chtít, a dokážeme všechno na světě.


 

Komentáře

Komentáře

Srpen 31st, 2017 by
Inline
Inline