Když se vám něco nelíbí, změňte to

Hmmm. I don’t like that shape of body. 😳 It looks aweful. 😵
Na váze se objevilo číslo, začínající devítkou, vidím a hlavně na pneumatice na břichu cítím, že už zase připomínám tučňáka, při vážení u Simony sice fajn, že svaly zůstaly na svém, ale přibyla k nim skoro 4 kg tuku. Tak to teda ne. Je na čase zase nějaká ta kila zredukovat.
Takže ve čtvrtek poslední přežíračka a od pátku jídelníček na cca 7300kJ a po každém cvičení v gymu povinně 30 minut kardio.
Je fajn mít svůj cíl, ale nejprve je nutné porazit své démony v hlavě.
Takže cíl do konce roku je dostat se na 87kg. Tznsundat ta 4 kila tuku, co jsem za poslední dva měsíce nabral. Lecgou.

Hmmm. I don’t like that shape of body. 😳 It looks aweful. 😵 Na váze se objevilo číslo, začínající devítkou, vidím a hlavně na pneumatice na břichu cítím, že už zase připomínám tučňáka, při vážení u Simony sice fajn, že svaly zůstaly na svém, ale přibyla k nim skoro 4 kg tuku. Tak to teda ne. Je na čase zase nějaká ta kila zredukovat. Takže ve čtvrtek poslední přežíračka a od pátku jídelníček na cca 7300kJ a po každém cvičení v gymu povinně 30 minut kardio. Je fajn mít svůj cíl, ale nejprve je nutné porazit své démony v hlavě. Takže cíl do konce roku je dostat se na 87kg. Tznsundat ta 4 kila tuku, co jsem za poslední dva měsíce nabral. Lecgou. #weightlossjourney #weightlossmotivation #weightlosstransformation #inspiration #fitspiration #weightloss #extreamweightloss #wls #fitspo #fitfam #eatclean #cleaneating #fitness #healthy #weightloss #transformation #love #instafit #inspiration #fitnessaddict #beforeandafter #healthyliving #fit #sweat #diet #exercise #trainandtransform #happy #determination #drive #gym #cardio

A post shared by ThinspirationCZ (@thinspirationcz) on


 

Komentáře

Komentáře

Prosinec 3rd, 2017 by
Inline
Inline